Oktatói Pontok

Győr

AForce1 Dance Studio, Győr, Ifjúság körút 113.

Korosztályok:

MINI: 4-7 éves

GYEREK: 7-12 éves

JUNIOR: 13-16

FELNŐTT: 16+

Edzések: hétfő – péntek: 16:00 – 21:30 óra

Tanulási szintek: -kezdő, -haladóképző, -haladó, -fellépő és versenyző

Edzők:  -Németh Ádám, -Horváth Vanessa, -Egri Richárd, -Dobó Tímea, -Kajtár Jáhel

Győr

Budapest

Budapest Tánctemplom, Huszár u. 4.

Korosztályok:

JUNIOR 13+ / FELNŐTT: 16+

Edzések: PÉNTEK

17:30-19:00 Bagz / kezdő 13+

19:00-20:30 Fellas / haladó 13+

Tanulási szintek: -kezdő, -haladó/fellépő

Edző: Pénzes Renátó

Tata

Buddha GYM Sportközpont, Új u.3. B.ép. III.em.

Edzés: HÉTFŐ

17:00-18:30 (13+)

Tanulási szintek: középhaladó + haladó

Edző: Antal Zoli

Oroszlány

Menta Fitness és kávézó, Táncsics M.u.85-87.

Edzés: CSÜTÖRTÖK

16:00-17:30 Menta (13+)

Tanulási szintek: középhaladó + haladó

Edző: Antal Zoli

Tatabánya

Tánckoktél Tánc és Mozgásközpont

Tatabánya, Határ út (Erőmű Sportpálya mellett)

Korosztályok:

MINI: 4-6 év

GYEREK: 7-12 év

JUNIOR: 13-16 év

FELNŐTT: 16+

Edzések:

HÉTFŐ

17:00-19:00 Blackout (12+)  kezdő (Lincmajer Zola)

CSÜTÖRTÖK

16:00-17:00 (4-7 év) Minnies / kezdő (Bóka Adrienn)

17:00-18:30 (8-12 év) Angry Babies / kezdő, közép-haladó (Bóka Adrienn)

SZOMBAT

13:00-15:00 Selection (16+) Középhaladó (Lincmajer Zola)

Tanulási szintek: -kezdő, -haladó, -fellépő és versenyző

Edzők: -Korcsok Renátó, -Bóka Adrienn, – Lincmajer Zola

Mosonmagyaróvár

UniCredit Bank Emelete – Széchenyi Étterem mellett
Városház út 2. (Galériás táncterem)

Edzések: CSÜTÖRTÖK

16:00-17:30 Chance (13+ ) kezdő

17:30-19:00 Flavaz (15+ év) haladó / versenyző

Tanulási szintek: -kezdő, -haladó/versenyző

Edző: Kajtár Jáhel

Sopron

FIT-MAX Mozgáscentrum Sopron
Bánfalvi út.14.

Edzések:

KEDD

16:30-17:30 (13+) Reborn / kezdő

17:30-19:00 (13+) Crash / haladó / showcase

PÉNTEK

16:30-17:30 (4-7 év) Bite’s

17:30-19:00 (8-12 év) FG / kezdő

Szintek: kezdő, haladóképző, haladó

Edző: Varga Mátyás és Erdősi Bettina

Pápa

HE-MO, Huszár lakótelep 3. II. emelet táncterem

Edzések: HÉTFŐ

15:45-17:00 (8-12 év) Supreme / kezdő

17:00-18:30 (13+) Icon / közép-haladó, haladó

Edző: Bóka Adrienn

Kövess minket közösségi oldalakon!

Szeretnénk, hogy mindig tudd, mi zajlik éppen. Légy naprakész!

Csatlakozz a Facebook oldalunkhoz!

Szeretnéd látni a legjobb pillanatokat ami a versenyen történt?

Kövess minket az instagramon!

Megnéznéd a versenyen készült táncvideókat és interjúkat?

Iratkozz fel Youtube csatornánkra!